Imię i Nazwisko
Twój e-mail:
nr telefonu
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Platforma sprzedaży B2B, jubicom.eu, to swego rodzaju targi online - podobnie jak imprezy targowe zrzesza, po jednej stronie producentów, importerów i hurtowników - a po drugiej sklepy, galerie, salony jubilerskie i upominkowe, umożliwiając im wzajemne kontakty B2B. Korzystając z dostępnych narzędzi platformy, macie możliwość poprawy komunikacji ze stałymi klientami, możliwość nawiązywania nowych kontaktów, oraz poszerzenia grona odbiorców.
CAŁA BRANŻA JUBILERSKA W JEDNYM MIEJSCU!

www.jubicom.eu

JUBICOM.eu

Platforma B2B dla branży jubilerskiej i upominkowej

PB Katalog - to rocznik branżowy wydawany i dystrybuowany od 2000 roku. Na przestrzeni lat, PB Katalog stał się jednym z najważniejszych narzędzi wspierających producentów i importerów biżuterii w dotarciu z ofertą handlową do sklepów i salonów jubilerskich. Jego gwarantowana dystrybucja jeszcze przed okresem gorączki świątecznych zakupów sprawia, że jest najlepszym nośnikiem aktualnych ofert w branży jubilerskiej.

www.pb-katalog.pl

PB Katalog 2022

Rocznik branży jubilerskiej

Jubinale CHRISTMAS to dwudniowe targi biżuterii i zegarków skierowane do branży jubilerskiej, odbywające się tuż przed Bożym Narodzeniem. Szeroki wachlarz produktów jaki zapewniają odwiedzającym wystawcy, pozwala na uzupełnienie asortymentu w sklepach i salonach tuż przed gorączką przedświątecznych zakupów. Na kolejną, siódmą edycję zimowych Targów Biżuterii Jubinale CHRISTMAS serdecznie zapraszamy już w listopadzie 2022.

www.jubinale.com

Jubinale CHRISTMAS 8-9.11.2022

Zimowe Międzynarodowe Targi Biżuterii i Zegarków

www.pb-studio.pl

Dobre zdjęcie produktu to podstawa w sprzedaży internetowej.
Nasze studio fotograficzne specjalizujące się w fotografii biżuterii, retuszu i fotomontażu biżuterii na modelkach. Oferujemy Państwu profesjonalne zdjęcia do wydruków wielkoformatowych, fotografie packshotowe, fotografie aranżowane.
Polecamy również szeroki wachlarz usług video filmy produktowe, animacje, prezentacje, filmy instruktażowe, videorelacje.
Wykonujemy bezpłatne sesje próbne - wypróbuj koniecznie!

PB STUDIO

Fotografia studyjna, packshotowa, fotomontaże oraz video

JUBINALE - to Międzynarodowe Targi Jubilerskie oferujące swoim gościom szeroki zakres tematyczny: biżuteria złota, srebrna, bursztynowa, zegarki, półfabrykaty oraz narzędzia i opakowania jubilerskie, także duży wybór upominków.
15. edycja międzynarodowych targów jubilerskich odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2022 roku, w nowoczesnej hali  EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie.
Już dziś serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu.

www.jubinale.com

JUBINALE 2-4.06.2022

Letnie Międzynarodowe Targi Biżuterii i Zegarków

PB Group wspiera polską branżę jubilerską od 1999 roku.
Idąc z duchem czasu i nie bojąc się nowych wyzwań, nieustannie poszukujemy dodatkowych możliwości rozwoju.
Twórcze działanie, świeże pomysły i ciężka praca, to MY!

Rozwiązania dla branży jubilerskiej

GRUPA ROZWIĄZAŃ

przygotowanych specjalnie dla branży jubilerskiej

+48 58 520 90 99
+48 58 520 90 99

tel. +48 58 520 90 99

info@pb-group.eu

ul. Chmielna 71/81 (winda IV p.)

80-748 Gdańsk, Poland